Bas Haring met gratis introduce

Door: Jan Pronk

IJMOND - Ben je scholier (middelbare school) of student? Koop dan nu een toegangskaart voor Bas Haring en neem gratis iemand mee.
Je kent hem misschien van het BNN-programma Proefkonijnen waar hij panellid is. Maar hij schreef ook het boek ‘De IJzeren wil’, over de verschillen tussen mensen, konijnen en computers. Aan de hand van verschillende voorbeelden denkt hij na over  de vraag of de mens iets extra's heeft ten opzichte van dieren en computers.

Tijdens deze avond kunt je samen met Bas van gedachte wisselen over allerlei actuele vraagstukken rond robots en kunstmatige intelligentie.

Bas Haring is dinsdagavond 28 november van 20.00 tot 22.00 uur te gast in de bibliotheek aan het Kerkplein in Beverwijk. Koop je toegangskaart via www.bibliotheekijmondnoord.nl (kies voor kaartsoort scholier/student) of bij de klantenservice in de bibliotheek. 

advertenties

Bloemsierkunst De Duinroos
Lenary.nl
goedbegin.eu
Startpagina24.com
LEQUAL Online Marketing