Eten uit de natuur bij kinderboerderij de Baak
IJMOND - Woensdagmiddag 19 juli van 14.00 tot 16.00 uur organiseert NME Beverwijk de themamiddag Eten uit de natuur bij kinderboerderij de Bakk. Kom je ook een eigen broodje bakken?
Activiteiten
Woensdag 19 juli organiseert NME verschillende activiteiten rondom het thema Eten uit de natuur. Zo kun je een eigen broodje en een omelet bakken en jouw eigen fruitwater maken. De benodigde kruiden mag je uit de perkjes van kinderboerderij De Baak knippen!
Het belooft een leerzame en smakelijke middag te worden, kom jij ook? Iedereen is welkom en deelname is gratis.
Vrijwilligers gezocht
Regelmatig organiseert NME op de Baak activiteiten over natuur en milieu. Lijkt het je leuk om ons hierbij te helpen? Of heb je expertise op een ander gebied van natuur, milieu of duurzaamheid en deel je jouw kennis graag met anderen? Meld je dan nu aan via [email protected].
NME Beverwijk
NME Beverwijk organiseert activiteiten op het gebied van natuur-, milieu en duurzaamheid in Beverwijk en omgeving. Voor meer informatie over ons aanbod kijk op www.nmeijmond.nl of neem contact op via [email protected]. Volg kinderboerderij de Baak op Facebook en blijf op de hoogte van de komende NME activiteiten!